Рейтинги


23 листопада 2015 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375) за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою Агентства на рівні uaК3 і рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» на рівні ua3.

Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося підсумками аналізу фінансової звітності Банку за 9 місяців 2015 року, а також окремих форм статистичної звітності Банку за жовтень 2015 року.


27 листопада 2015 року рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375):

• Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК« ЮНІСОН »за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з довгостроковим кредитним рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

• Короткостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» за національною шкалою агентства на рівні uaK3.

• Рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН»на рівні ua3 за шкалою РА «Стандарт-Рейтинг».

Приймаючи рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН», Агентство керувалося результатами аналізу підсумків роботи Банку за 9 місяців 2015 року, регулярної й особливої інформацією Банку як емітента цінних паперів.

РА «Стандарт-Рейтинг» - створено в жовтні 2010 року в Україні як дочірня структура британської рейтингової компанії GPRC «StandardRating».