Рейтинги

     27 лютого 2015 рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375) за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою на рівні uaК3 і рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» на рівні ua3. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося основними підсумками роботи Банку за 2014 рік.

     За підсумками 2014 року ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» продемонстрував значне зниження активів і зобов'язань на тлі приросту власного і регулятивного капіталів. При цьому кредитний портфель Банку у гривневому еквіваленті збільшився на 30,06%. Прибуток ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» за підсумками 2014 року в порівнянні з 2013 роком зросла в 17 разів. У 2015 Банк увійшов з великим запасом нормативів капіталу та ліквідності, і продовжив в лютому 2015 практику підтримки даних нормативів з великим запасом до граничних значень, встановлених НБУ.

     2 червня 2015 рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375):

  • Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB. Банк з довгостроковим кредитним рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.
  • Короткостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» оновлено за національною шкалою на рівні uaK3. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaK3 характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими Банками. Банк здатний запобігти передбачуваним ризикам у короткостроковому періоді.
  • Рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН»підтверджено на рівні ua3 за шкалою РА «Стандарт-Рейтинг».

 

     Приймаючи рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН», Агентство керувалося результатами аналізу підсумків роботи Банку за перший квартал 2015 року, регулярної та особливої інформацією Банку як емітента цінних паперів.

     У другій квартал 2015 ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» увійшов з великим запасом нормативів капіталу та ліквідності, діяльність Банку не просто залишалася прибутковою, але й відбувся помітний приріст прибутку. Виходячи з результатів аналізу діяльності ПАТ «БАНК« ЮНІСОН», Агентство відзначає, що в першому кварталі 2015 менеджмент Банку продовжив проведення консервативної політики, спрямованої на підтримку великого запасу нормативів ліквідності і капіталу.

     РА «Стандарт-Рейтинг» - створено в жовтні 2010 року в Україні як дочірня структура британської рейтингової компанії GPRC «StandardRating».