Рейтинги

     2 вересня 2015 рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375) за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також, Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою на рівні uaК3 і рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» на рівні ua3.

     Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося підсумками аналізу фінансової звітності Банку за перше півріччя 2015 року, а також окремих форм статистичної звітності Банку за липень 2015 року.

     2 червня 2015 рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375):

  • Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB. Банк з довгостроковим кредитним рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.
  • Короткостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК«ЮНІСОН» оновлено за національною шкалою на рівні uaK3. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaK3 характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими Банками. Банк здатний запобігти передбачуваним ризикам у короткостроковому періоді.
  • Рейтинг депозитів ПАТ «БАНК«ЮНІСОН»підтверджено на рівні ua3 за шкалою РА «Стандарт-Рейтинг».

 

     Приймаючи рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН», Агентство керувалося результатами аналізу підсумків роботи Банку за перший квартал 2015 року, регулярної та особливої інформацією Банку як емітента цінних паперів.

     У другій квартал 2015 ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» увійшов з великим запасом нормативів капіталу та ліквідності, діяльність Банку не просто залишалася прибутковою, але й відбувся помітний приріст прибутку. Виходячи з результатів аналізу діяльності ПАТ «БАНК« ЮНІСОН», Агентство відзначає, що в першому кварталі 2015 менеджмент Банку продовжив проведення консервативної політики, спрямованої на підтримку великого запасу нормативів ліквідності і капіталу.

     РА «Стандарт-Рейтинг» - створено в жовтні 2010 року в Україні як дочірня структура британської рейтингової компанії GPRC «StandardRating».