Рейтинги


     4 липня 2014 рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» (код ЄДРПОУ 38514375) за національною шкалою на рівні uaBBB. Банк з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Також Агентство підтверджує короткостроковий кредитний рейтинг Банку за національною шкалою на рівні uaК3 і рейтинг депозитів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» на рівні ua3. Приймаючи рішення про підтвердження кредитного рейтингу за національною шкалою, Агентство керувалося основними підсумками роботи Банку за перший квартал 2014 року і 2013 рік.

     Ключові балансові показники діяльності ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» продемонстрували різноспрямовану динаміку: зниження активів і зобов'язань Банку супроводжувалося збільшенням власного капіталу. При цьому ключові статті доходів Банку показали високі темпи приросту, що дозволило ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» згенерувати вагомий обсяг прибутку, в той час коли багато українських банків зазнали значних збитків. За період з 01.01.2014 по 01.04.2014 нормативи капіталу ПАТ «БАНК« ЮНІСОН »(Н1, Н2 і Н3) продемонстрували позитивну динаміку, тоді як середньоринкові показники рухалися по спадним траєкторіям. Станом на початок другого кварталу 2014 значення нормативів і капіталу, і ліквідності Банку з великим запасом перевищували не тільки встановлені регулятором граничні рамки, але і середньоринкові показники.

     21 серпня 2014 рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН »(код ЄДРПОУ 38514375): довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ« БАНК «ЮНІСОН» за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB; короткостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» оновлено за національною шкалою на рівні uaK3; рейтинг депозитів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» підтверджено на рівні ua3 за шкалою РА «Стандарт-Рейтинг ».

     Приймаючи рішення про оновлення рейтингів ПАТ «БАНК« ЮНІСОН », Агентство керувалося результатами аналізу підсумків роботи Банку за перше півріччя 2014 року.
У друге півріччя 2014 ПАТ «БАНК« ЮНІСОН» увійшов із значним запасом власного капіталу, оптимізованим запасом ліквідності, а його діяльність в складний економічний період залишалася прибутковою. Також, на думку Агентства, в першому півріччі 2014 Банк продовжив коригування масштабу своєї діяльності з урахуванням погіршення рівня ділової активності в Україні.

 

     РА «Стандарт-Рейтинг» - створено в жовтні 2010 року в Україні як дочірня структура британської рейтингової компанії GPRC «StandardRating».